Láska 1.

6. října 2007 v 14:07 | Libi |  Příběhy
LÁSKA-2.DÍL
Paddyho vzbudili sluneční paprsky,už velmi brzo.Jindy, by si šel ještě lehnout a spát, ale dnes měl úplně jiné myšlenky.Po chvíli si uvědomil, že celou noc prospal v křesle.Protáhl se a sešel dolů do haly, kde si nachystal snídani. V kuchyni už seděl Joey, to ho velmi překvapilo.
,,Co ty tady?Jindy z nás spíš nejdéle a dnes už jsi tak brzo vzhůru"? Usmál se Paddy a ještě se protáhnul.
,,Nemohl jsem spát, přemýšlel jsem", odpověděl Joey vyhýbavě.
,,O čem"? Začal Paddy vyzvídat, aniž by to postřehl.
,,O té tvé krásce", prohodil Joey a napil se kávy.
Paddy zpozorněl,copak Joey přemýšlí o Lie? A co si o ní může myslet…co …ale proč…nechápu…
,,Prosím"? Zeptal se udiveně Paddy.
,,Ale brácho, nedělej že se ti nelíbí, vždyť je vidět, jak ti pomotala hlavu, co asi chce, že by dostat se do úspěšné rodiny?Nebo snad to tady omrknout a pak zajít k novinářům.."
,,Mlč, tohle není pravda, já sem Liu pozval k nám, ona se sem vůbec nevnucuje,co to máš za nápady, co proti ní vůbec máš"? Rozčílil se Paddy Joeyho myšlenkami.
,,Nic bráško nic, však jen počkej, myslím, že se nám ještě předvede v živých barvách".
,,Proč jsi takovej, nech ji být, nechápu tě, jsi úplně zaujatý", řekl naprosto šokovaný Paddy.
,,Co se tu hádáte"? Řekla Patricia,když scházela po schodech do haly.
Joey se jen zamyšleně a s nepřejícím pohledem v očích mlčel.
,,Ale nic", řekl Paddy a odebral se do koupelny.
Sedl si na okraj parapetu v koupelně..přemýšlel…co Joeymu může vadit?..Ani ji nezná…Já ale taky ne…To se ale musí změnit, říkal si v duchu a myšlenky ho opět přivedli k Lie. Jak ji má rád, ani ji nezná, nic o ní neví, ale má ji rád, nikdy nevěřil na tak rychlou lásku,ale zasáhlo ho to jako blesk…
Lia stála před zrcadlem a říkala si, mám si vzít něco hezkého a vlasy takhle, nebo takhle? Proboha to je šílené, nikdy jsem se nestrojila a najednou mi tak záleží na tom, jak vypadám..Co když to včera bylo jen chvilkové vzplanutí a Paddy si to přes nos v hlavě urovnal?...Nikdy jsem neprahla po idolech z plakátu, ale Paddy mě zaujal už když začínaly. A teď...mám ho vídat, mám s ním jít na večeři, pořád tomu nemůžu uvěřit.
Paddy cestou autobusem ke studiu začínal být nervózní, stráví s ní skoro celý den a i večer při večeři, musí se už seznámit, něco víc o ní vědět.Ale nemůžu na ni spěchat, proboha jsem tak zmatený…
Autobus zastavil u studia a Lia si pomalým krokem nastoupila. Joey ji pozdravil mrknutím.Když byla v uličce začali ji všichni zdravit…Uviděla až na konci autobusu v zadu Paddyho, seděl tam sám. Mávl na ni a Lia si sedla vedle něho.
,,Ahoj, jak se máš"? Začala Lia s přesvědčením, že už se tak nestydí, city a emoce jednou ven prostě musí..
,,Už jsem se tě nemohl dočkat", přiznal se Paddy a pořád se na ni usmíval. Cítil se teď tak šťastný, jakoby mu nebylo nic vzácnějšího. Lia se usmála a dívala se do těch jeho krásných očí.
,,Máš tak krásný úsměv, vážně, jsi krásná, když se usmíváš",řekl Paddy a pohladil Liu po tváři.Lia se mu podívala do očí, jakoby byli na tu chvíli spojeni. Lia se pak podívala dopředu na ostatní. Paddy pochopil.
,,Odkud vůbec jsi"? Zeptal se Paddy a Lie se ulevilo, že zvolil neutrální téma.
,,Z České Republiky, bydlím s rodiči v takové menší vesnici".
,,Tam to musí být hezké,to já mám nejraději Irsko, je to moje vlast a cítím se tam nejlépe".
,,Byli jsme s kamarádkou jednou v Irsku, a moc se nám tam líbilo, ta krajina a celá země je krásná", zavzpomínala Lia.
,,Po dodělání CD pojedeme domů, máme v Irsku takový menší zámek, mohla by jsi tam být se mnou",navrhl Paddy s obavou zda to řekl dobře.
,,Ale vždyť.." Lia chtěla vysvětlit Paddymu, že se znají jen dva dny a že má určité obavy, ale Joey rázně prohlásil ,,Jsme na místě, vystupovat" a už si to nestihli doříct.
Jen vylezli z autobusu začali plánovat, jak se co a kde natočí. Lia zůstala v autobuse, kam za ní, vždycky někdo přišel, se znovu učesat nebo zpravit kostým.
,,Nezdá se ti, že už jsi učesaný dost"? Smál se Jimmy Paddymu, když se už asi po čtvrté vracel celý rozzářený z autobusu.
Den utekl jak voda a Lia s Paddym zářily z celé skupiny nejvíce. I když si chtěl znovu a znovu Paddy s Liou povídat, byl z natáčení tak utahaný, že usnul jen co vyjeli.
Lia se na Paddyho dívala, byl tak krásný, když spal.Vlasy měl skoro až v obličeji, když sebou autobus házel po hrbaté cestě. Jeho oči byly zavřené, ale Lia stále viděla tu modrou zář, která z nich vyzařovala. Rty měl trochu pootevřené a hebké, jakoby právě dostal nové. Jeho obličej a celý on je tak...panebože jsem v tom až po uši…Paddy mě má taky rád..cítím to, ale pořád mám nějaké obavy, i když..
,,Lio, pojď sem", vytrhl ji ze sladkého snění Patriciin hlas
Zvedla se a šla si sednou k Patricii.
,,Ano"?
,,Bráška k tobě něco cítí, ale to ti asi není záhadou viď"?Usmála se Patricia
,,Mám ho ráda…asi…ale já..je to tak rychlé", sklopila Lia hlavu.
,,Nic vám dvou ublížit nemůže,když se máte rádi a pamatuj, že nikdo víc než celá naše rodina vám to víc nepřeje, všichni si tě oblíbili, zejména Paddy", rozpovídala se s úsměvem Patricia.
,,Děkuji, jste na mě všichni tak hodní, je to všechno jako krásný sen".
Lia se otočila do zadu ke spícímu Paddymu, aby se na něho znovu podívala..
,,Tak jdi", usmála se Patricia a Lia se vrátila zpět na sedadlo vedle Paddyho.
Seděla a dívala se na něj jak klidně oddychuje, když jí v tom dal z ničeho nic ruku na její.
Sevřela ji a zavřela oči..
Když dorazili domů, Paddy pomáhal vyrovnávat věci z autobusu a Barby vzala Liu kolem ramen a zavedla ji dovnitř.Vzala si zástěru a řekla, ať jde do obývacího pokoje, že večeře nebude dlouho trvat. Obestavěla hrnce na plotnu a šla si sednout za ostatními do obýváku. Usmála se a Paddy Lie konečně objasnil, proč tu všichni sedí a na co se čeká.
,,Všichni by jsme chtěli, abys u nás zůstala bydlet, než začneš říkat ale", usmál se ,,Zůstaň tu u nás, budeš mít dost místa, a vzhledem k tomu, že pořád někam jezdíme by to bylo opravdu lepší a já ..no a my všichni budeme moc rádi když tu zůstaneš prosím",řekl Paddy.
,,Já ..nevím co na to říct", Lia byla úplně vedle, tohle opravdu nečekala.
,,Řekni ano", zasmál se Jimmy.
,,Ano"..? Lia byla šťastná, ale hrozně překvapená.
,,Prima a teď už konečně k večeři" rozhodla Barby.
Po večeři šla Kathy ukázat Lie její nový pokoj.
,,Ale Kathy, já nepotřebuji tak velký pokoj a ten nábytek to snad ani…"
,,Menší nejsou a to by mi Paddy dal, kdybych tě šoupla do nějaké komůrky",zasmála se Kathy.
Lia sklopila zrak a posadila se na kraj postele.
,,Kathy si sedla vedle ní pohladila jí vlasy a řekla ,,Tady budeš jako doma, no.. nějaké věci tu už máš něco si přivezeš vyhovuje"?
,,Naprosto" řekla Lia a jen Kathy zavřela dveře Lia si lehla na postel a řekla si..je tohle všechno vůbec pravda? Ano je, už si to uvědomuji, ale copak tolik štěstí a lásky je jen tak zadarmo?
Všichni si popřály dobrou noc a Lia šla do koupelny.Po sprše si chtěla jít lehnout, ale neodolala tomu, aby nezašla na balkón.Večerní už studený vzduch jí ovál jen otevřela dveře.
,,Je tu tak krásně", řekla si sama pro sebe. Už byla opravdu zima, a tak zašla zpět dovnitř. Když už ležela pod peřinou začal jí zvonit mobil.Koukla se na display: To je Sandra!!
,,Ahoj, kde prosímtě vězíš, neozvala jsi se jak je rok dlouhej" začala se s hranou zlobou v hlase Sandra.
,,Ahoj,jsem tak ráda, že voláš, stalo se tolik nových věcí", rozzářila se Lia.
,,Tak povídej, no ale moment, volala jsem k tobě do práce a prý tam už nepracuješ".
,,Nepracuji, jedna dáma mi nabídla místo maskérky, a neuhádneš u koho… u Kelly Family"! Lia nadšeně povídala všechny zážitky
,,No počkej, to si děláš legraci, panebože ty jsi se dostala k těm mým miláčkům"? Sandra nemohla uvěřit.
,,Ano a neuhodneš kde teď jsem".
,,Tak už mě nenapínej a vyklop to"! Začínala být Sandra nedočkavá.
,,U nich ve vile, mám tu vlastní pokoj a bydlím tu s nimi, jsou tak všichni hodní, nebydlela bych tu, ale...Paddy…",zadrhla se Lia nevěděl jak pokračovat.
,,Cože, ty mrcho, ty bydlíš u nich "?!! Sandra se rozčílila a nepřestávala ,,A co Paddy?ty s ním něco máš?!! Tak povídej dělej"!
,,Má mě rád a já jeho, jsme teď často spolu a.."
,,Buď zticha!! Nechci už slyšet ani slovo ty jedna hnusná mrcho! Ty moc dobře víš, jak sem Paddyho vždycky milovala, měla sem všechny jeho plakáty,on byl vždycky můj!A teď ho tam balíš ty!Jestli jsme byly my dvě někdy nejlepší kamarádky tak o tom nevím!Podrazila jsi mě, nenávidím tě, už mi nikdy nevolej"! A Sandra zavěsila telefon..
Ano ona patřila k těm hysterickým fanynkám, co si myslely, že je Paddy jen jejich,ale přitom ho ani neznaly.Ale je to moje nejlepší kamarádka a teď…Lie se do očí nahrnuly slzy..Schovala si hlavu pod pěřinu a popadl ji hrozný pláč.
V tom uslyšela zaťukání na dveře..No bezva zrovna teď, pomyslela si.
,,Můžu dál"?Zeptal se Paddy, ale už stál dávno v pokoji. Lia nevylezla zpod peřiny.
,,Lio? Děje se něco"? Sedl si na okraj její postele a odsunul pěřinu.
,,Co chceš? Nech mě prosímtě být, jdi pryč prosím"! Lie nešlo zastavit pláč.Ztratila nejlepší kamarádku,byla to první daň za štěstí s Paddym.
,,Chtěl jsem ti ještě popřát dobrou noc,ale co se stalo?Lio mluv se mnou prosímtě"Paddy nevěděl co dělat, jak ji utišit.Pak se stalo něco co vůbec nečekal.
Vrhla se mu do náruče a objela ho kolem pasu.Hladil ji po vlasech a mezi vzlyky pochopil, že kvůli tomu, že je tady a s ním ztratila svou nejlepší kamarádku. Pochopil to naprosto.
Seděl na posteli, Liu v náručí. Políbil ji do vlasů a Lia na tom začínala být lépe. Bylo jí to už všechno jedno, jen se držela Paddyho a vychutnávala chvíle s ním. Paddy ji zašeptal :Lio, já tě mám tak moc rád, nezáleží mi na těch holkách tam venku co jen ječí a myslí si, že jsem jejich. Záleží mi na tobě, slyšíš na Tobě. Já chci být s tebou, potřebuji tě".
Tyhle slova Lia nikdy nezapomene.
,,Paddy, já tě mám taky moc ráda, ty jsi pro mě všechno.Chci být s tebou.Zůstaň se mnou. Tvoje láska mě naplňuje, je to pro mě teď můj smysl života".
Pohlédli si navzájem do očí. Paddy pak vzal opatrně její hlavu do svých rukou a Lia se posadila. Objala ho kolem krku a on si ji přitiskl k sobě. Políbili se. Vychutnávali každou setinu času. Jeho rty byly tak sladké a plné tepla,předávali si navzájem lásku. Dlouho trvalo, než své rty od sebe oddělili.
Paddy se jí podíval do očí a řekl ,,Ty jsi moje všechno, zůstanu s tebou, Miluji tě Lio, je to rychlé, ale je to už tak"
,,Ach Paddy, Já tebe taky, bez tebe bych nepřežila už ani den"
Přitiskli se k sobě a leželi celou noc vedle sebe.Paddy Liu hladil po vlasech a dlouho do noci si povídali.Jakoby se najednou znali celý život. Bylo jim spolu nepopsatelně krásně. Ruku v ruce spolu usnuli.
Liu ráno vzbudilo slunce, které se vkrádalo do místnosti.Paddy ještě spal. Věnovala mu krásný a dlouhý polibek. Paddy se ještě se zavřenýma očima usmál.
,,Děkuji, že jsi tu se mnou zůstal", řekla Lia a položila si hlavu na jeho rameno.
Pohladil ji po vlasech a vzal do své ruky tu její.
,,Můžu u tebe zůstávat každou noc, pokud budeš chtít", navrhl Paddy s úsměvem.
,,Abych se nebála"? Zasmála se Lia a dala Paddymu další polibek. Paddy ji přetočil na záda, aby byl nad ní.
,,Pokud by ti tu třeba bylo smutno",znovu se usmál, ale ještě krásnějším úsměvem.
,,V noci se dost roztahuju", zasmála se Lia a prsty se probírala Paddyho krásnými vlasy, které neměly konce.
,,Já se uskromním" usmál se a dal Lie další pusu.
,,Nó, pokud by bylo každé ráno takhle krásné.." řekla zamyšleně Lia a našpulila pusu.
Dostala další mnohem delší polibek a ještě víc krásnější než předtím.
,,To ti můžu slíbit", dodal Paddy.
Lia se usmála a odejmutím kolem krku si ho přitáhla.Líbali spolu ještě dlouho, než se šli do pokojů obléct a společně na snídani.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 minnie minnie | 9. října 2007 v 19:57 | Reagovat

Jj, pekne ;o] Uz aby tu byl dalsi dil.

2 Mia Mia | E-mail | 9. října 2007 v 20:55 | Reagovat

juuuu, a co bude dalej? :-) Len dufam, ze sa nikomu nic zle nestane. Ked su teraz taky stasny.

3 Libča Libča | E-mail | 9. října 2007 v 23:15 | Reagovat

Ahojky holky, díly budou až je sem nadine dá =) nebojte dočkáte se a snad se to bude líbit =)

4 Mirka Mirka | E-mail | 15. ledna 2008 v 19:32 | Reagovat

Paddy je odjakživa můj miláček, fakt tý Lie závidím :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama