Maruška,Patricie a jejich sen 2.

29. srpna 2007 v 15:53 | Andrea |  Příběhy
Jenže Paty se neměla smát a radovat se. Po osprchování vešla do obýváku za Kellys. Koukla se na Marušku. Ta se líbala s Angelem. Nic nového pod sluncem :
Ti už plánují i svatbu ….ale něco tu nehraje. Když Paty vešla do obýváku, viděla ve vášnivý líbající akci nejen Marušku , ale i Paddyho .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paty se otočila se slzamy v očích utekla do pokoje. Naštěstí si jí všimla Maite a okamžitě utíkala za ní.
Maite : ,, Nebreč, on se s ní …..''
Paty : ,,Líbal, no ano jen to řekni, já to věděla , že nemám šanci''
Maite :,, Tak teda nemluv!!''
Paty: ,,A proč ne? Vždyt' je to pravda . Líbal ji .Přede mnou!!!''
Maite : ,,Jo ale něco nevíš , víš? : Ona se jmenuje Fleur..''
Paty: ,,Mě je jedno jak se ta ….. jmenuje''
Maite :,,Nech mě domluvit. Ona zazvonila, otevřel jí Joey , ona hned šla za Paddym, a už se na něj věšela. Že ho miluje a aniž by jí něco řekl on, začalal ho líbat. A pak jsi přišla BOHUŽEL ty, no''
Paty si utře uslzený oči, chvíli kouká do prázdna a : ,, Jo,ale kdyby se mu to nelíbilo, tak by ji odstrčil, ne?''
A začne znova brečet.
Ráno po ubrečený noci vstane a jde se nasnídat. Vejde do kuchyně a tam zrovna stojí Paddy , jen v černých boxerkách . Paty se lekne a říká si ,že se na něj ANI nekoukne, i když vypadá tak skvěle. Jenže když jde kolem něj ……blízko kolem něj tak se začne úplně klepat. On ji sledoval a ona to věděla. Chtělo se jí na něj něco zakřičet, at' se na Fleur vybodne , nebo něco takovýho ,ale neříkala nic.
Když se chystala Paty odejít, řekl jí Paddy : ,, Počkej'' .Paty se zastavila a otočila. : ,, Co je??My už si nemáme co říct.'' a odešla.
Po oběde se navrhlo dát si závody lodí. Abych to vysvětlila, dát si závody, kdo dřív dopluje k cíli .
Byly lodě po dvou . Patricia a Denis, Joey s Tanjou, Angelo s Maruškou, Barby s Maite, John s Maite , Jimmy s Kathy a Paddy s Patricií .
Fleur totiž nemohla jet ,no přece je modelka, tak aby si nezlomila nehty . Paty si pomyslela , že má v hlavě snad jen řasenku (t.j výraz pro lidi, co maj v hlavě jen kosmetiku a oblečení a jinak jsou úplně vypatlaní , páč myslí jen na sebe).
Nakonec vyhrály John a Maite Itoiz (gratulujeme)
jenže Paddy a Paty se někde zatoulali :.
No jo no bodejť by ne, když se jim pokazil motor, a tak museli na lodi ( spíš člunu) tvrdnout spolu asi 2 hodiny. Jestli si myslíte,že se něco dělo ,tak jste na omylu . Paddy se snažil navázat rozhovor ,ale Paty byla moooooooooooooooc naštvaná a tak s Paddym nepromluvila ani slovo. No jo Padíček si to u Paty skazil.
No a když se nedaří,tak se nedaří…. Marušce nastalo taky smolné období. KIRA- už to jméno- začala Angela vydírat . Že jestli se ke Kiře nevrátí, udělá něco jeho dětem. Maruška se z toho celá sesypala, zavřela se do pokoje a nechtěla nikoho vidět. Celý den jen brečela a brečela a brečela.
Angelo z toho byl taky smutný,proto vymýšlel různý způsoby ,co a jak, aby s Kirou panebože nebyl. Aby zůstal s Maruškou a aby se nestalo nic jeho dětem. Správný to tat'ka :. Řekl si ,že se zeptá svý rodiny, páč na ni se dá vždy spolehnout.
Večer,když byla svolána ,,rada rodiny'' odběhla Paty za Maruškou. Zat'ukala….
Maruška :,, Kdo to je??Řekla jsem že nechci nikoho vidět''
Patricia :,,Ani svou nejlepší kámošku ne????''
Maruška se posadila na postel, v ruce držela oblíbeného plyšáčka.
Maruška :,, Pojd' dál'' a snažila se usmát,ale nešlo jí to .
Patricia :,,Hele já vím jak to máš těžký,procházím si něčím podobným, ale hele ,Angelo tě miluje a to je jiný než u mě a Paddyho . (povzdechla si)
Hele musíme bojovat, vždyt' víš ,co jsme si slíbily !!!! On zavolal celou rodinu ,aby mu poradila, co má dělat. On za tebe bojuje tak to laskavě nevzdávej!!
A pak chudáček Angík ani celý den nic nejed, tak mu jdi připravit nějakou dobrou mňamku : . A honem, už at' jsi z tý postele venku.''
Chytla Marušku za ruku a táhla ji z postele ven . Obě při tom spadly a začaly se smát. I Maruška : .
A tak šla za Angelem jen v pyžamu, páč celý den jen brečela a ležela. Vstoupila do pracovny a a nesměle si odkašlala : ,,Ehm,,…….Ahoj''
Angelo se na ní podíval těma modrýma kukadlama a Maruška hned věděla, že BOJOVAT bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Okamžitě se na něj vrhla a začala ho líbat. Vášnivě, dobrodružně ………-Angelo: ,,Já budu za nás bojovat, Miluju tě a nevzdám se tě.''
Večer na poradě rodiny Kellys padaly různý návrhy od výkupnýho až po útěk. To se Marušce líbilo,komu taky ne. I Angelovi se to líbilo ,ale nechtěl prchnout jako zbabělec. Tak se přemýšlelo a přemýšlelo,až do dvou ráno, když v tom zazvonil telefon. Zvedl ho Angelo ..
,,Prosím?''
,,Ty nejsi pravý otec Helen Josephine ani Emmy Marie a ani Gabriela Jerome''
,,Kdo volá??Halo' Halo' Haloooooooooooooooo''
Jimmy : ,,Kdo to byl??''
Angelo:,,Já nevím, ale říkal , že nejsem otec Kiřiných dětí''
Patricia Kelly : ,,No ,ale co když fakt ne??''
Patricia : ,,Jo, Angelo zkus si dát test otcovství!!!!!!!!!!''
Angelo neváhal a šel.
Zpráva byla jako úder blesku,jako kdyby se vám půda pod nohama třásla.
,,Já nejsem otec ani jednoho z těch dětí. Kira mi lhala. Vychovával jsem cizí dítě.Cizí chápete to?????'''
Patricia Marušku objala a začaly obě plakat. Tak ted' už Angelovi a Marušce nechybělo nebo spíš nebránilo ve št'estí vůbec nic.
A byla svatba . Překrásná . Nemůžeme říct,že zazvonil konec a pohádky je zvonec : , protože Patricia a její osud……………, nevypadal moc slibně .
Ale zpět ke svatbě. Maruška měla překrásné bílé šaty s korunkou na hlavě.V ruce držela rudé růže. Když s Angelem vycházely ze zámku Gymnichu, sypali na ně lidi lístky z růží. Svatba se totiž konala na zámku Gymnich.A pak už si jen odjeli dlouhou limuzínou na líbánky. Maruška a Patricia se ještě objaly a rozloučily, popřály si št'estí a Maruška jela s Angelem na ty slíbený líbánky. Co tam dělají si můžete domyslet samy : ,ale určitě pracují na mimču :::
A co naše druhá hrdinka Patricia??
¨Na svatbě seděla vedle Paddyho. V jedenáct večer se zvedla,že je unavená a že jede ,,domů''. (ke kellyovým samo,že?)
Paddy jakožto galantník jí nabídl doprovod. Paty jen suše oznámila ,,jak chceš'' a šly. Zastavili se s Paddym u rybníka a koukali na měsíc a hvězdy. Sedli si do trávy a Paddy ji objal. První se mu Patricia chtěla vymanit z náručí ,ale nakonec neodolala a nechala se pohltit jeho teplem a vůní : .
Objímali se a pak se sobě zhluboka koukali do očí. Dloooooooooouho a nakonec se políbili.
Paddy : Patričko já…… miluju tě …..''
Patricia : ,,Jo a Fluer taky ,co?''
Paddy : ,,Ne ji ne , ona sama se mi začala nabízet, ale do tebe jsem se zamiloval na první pohled. Miluju tě a nechci tě už ztratit. A chceš si mě vzít?''
Patricia: ,,JÁ…já já …ano''
A polibek. A chystala se druhá svatba. :
Pat volala svý nej. kámošce : ,,Já se budu vdávat''
Maruška se zakuckala : ,,Týýý jo , a koho pak si bereš???''
Pat : ,,Paddyho''
Maruška: ,,????????????????????Faáááááááááááááááákt???Tý jo , no teda ,wow. Já ti to říkala hned ,že tě miluje.''
Pat : ,,Chci abys mi šla za svědka''
Mar : ,,No jasně , se neboj.''
A měly život jako z pohádky. Obě dvě . Se svými vysněnými princi , se spousou dětí . A ani jejich kamarádství se nerozpadlo. Maruška a Paty byly totiž sousedky a navštěvovaly se denně.
Tak a skončil nám příběh . Snad se jednou splní a nebude to jen sen či představa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nany nany | E-mail | 8. března 2008 v 13:34 | Reagovat

takhle jsem se už dlooooooooouho nezasmála

2 Trishka Trishka | 8. května 2008 v 5:52 | Reagovat

No je to docela dobrý až na těch pár hrubek no ale ty se snad časem poddaj. I když při čtení jsem si kladla otázku jestli ani ne po měsíci vztahu není na svatbu trochu brzy?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama