Maruška,Patricie a jejich sen

17. srpna 2007 v 15:38 | Andrea |  Příběhy
Dvě kamarádky Patricie a Maruška se mají poprvé v životě setkat a to zrovinka na koncertě jejich nejoblíbenějšího zpěváka. Jsou št'astné,že se konečně po dlouhém dopisování setkají. Ráno se Patricia a Maruška vypravují na vlak. Po 2 hodinové cestě vlakem se konečně setkají, padnou si do náručí , jsou rádi ,že jsou spolu. A hned začínají debaty o koncertě Angela Kellyho.!!!! "Pane bože'já nevím co si oblíct" , stěžuje si Maruška v hotelu 5 hodin před koncertem. Nakonec se obě dvě oblíknou , namalují atd..a jdou celé vyparáděné,tak , že hezčí už ani být nemůžou na místo,kde se má koncert odehrávat.Obě jsou celé natěšené. Koncert má začínat v 20:00 a je 19:55. Publikum je nervózní a oni snad ze všech nejvíc. Celá se klepu, ale Maruška víc, protože ona Angela miluje, zatím co Patricia má ráda Paddyho. Přesně v 20:00 se v sálu ozve hraní na kytaru a vejde Angelo. Ne vejde , on jako andílek přímo přiletí. ON jako andílek vypadá a i se tak jmenuje.
Po 2 hodinovým koncertě se ohlásí, že se Angelo bude fotit a podepisovat, jen co si oddychne. No,ani se mu nedivíme, po takovým vystoupením si to i zaslouží a naše hrdinky Paty a Maruška jsou št'astný, že se se svým miláčkem vyfotí, ne??? Taky kdo by nechtěl,že? Holky si jdou zatím oddychnout na barovou židli ,objednají si Sprite a čekaj ( tedy hlavně Maruška) na svýho prince. Na Patricii princ čeká , ale trochu dál. Snad….:-) Po půl hodině někdo zavolá do publika : " Angelo přichází " a všichni se valí k podiu. Holky jsou až někde u konce .. . Konečně na ně příjde řada. První se fotí Patricie. Angelo se jí ještě podepíše a … je na řadě Maruška. Jenže mazaná Patricia do našeho andílka žduchne a ten spadne ZROVNA NA Marušku. Asi tak 10 vteřin se Angelovi oči vpíjejí do jejich ,a pak se jí omluví slovem " Sorry " podepíše se jí , vyfotí se s ní (oba se na sebe krásně přitisknou, a pak se ještě jako zlatý hřeb večera vyhlásí soutěž o 1 měsíční pobyt na zámku Gymnich !!! Položila se otázka (" Kdy se narodil Angelo Kelly "), a kdo znal odpověd ,vhodil ji do skleněný baňky, kterou držel Angelo. Spolu se správnou odpovědí se psala i adresa . Naše holčiny taky zkusily štěstí. Věděly odpověď,ale moc nesázely na to, že by mohly vyhrát ten pobyt zrovna ony.
Po týdnu tuto soutěž vypustily naše holky z hlavy. Volaly si každý den - téma č. 1 byl samo Angelo a Paddy. Jaké bylo překvapení(VELIKÝ!!!!!) ,když jim po měsíci přišel dopis jež obsahoval slova: " Vyhrála jste 1 měsíční pobyt se skupinou Kelly Family na zámku Gymnich. Pokud souhlasíte a přijedete , zavolejte nám na tel. Číslo 518….."
No řekněte, kdo by odolal???????? Okamžitě si holky zavolaly , domluvily se a za 3 dny stály u Orloje , kde si pro ně měli přijet Kellyovi!!!!!! Holky byly nervozní jak se k nim budou chovat jejich idolové,a zda tam bude Paddy…….
Vrhaly se novému dobrodružství do neznáma. Konečně v 16:03 přijel červený autobus s nápisem Kelly Family. Otevřely se dveře a Paty a Maruška nastoupily, nevěda , kam sednout . Nakonec to zachránila Maite se slovy: "Sedněte si ke komu chcete" Maruška si bez rozmýšlení sedla za našim blond'atým andílkem. Patricia si sedla za Maite. Nechtěla si sednout za Paddym , protože ho nikde neviděla. Říkala si: "Aspoň Mar (tak jí říkala) bude s tím koho miluje , když ne já". Maruška se posadila za Angelem , a nevěděla, jak začít rozhovor. Pomohl jí Angelo ,když jí řekl, že se už viděli na jeho koncertě.A tak se zakecali a pomalu se do sebe zakoukávali. Dokonce se i Barby divila až ho musela napomenout : Angelo jsi ženatý!!!!. Jenže našemu andílkovi to zřejmě nevadilo , tak nebylo vida , když se přijelo do Německa, že prohlásil, že se s Kirou rozvede!!!!Ale to nevěděl, jak těžký to bude……
Patricia se zatím bavila s Maite o všem možným a řeč padla i na Paddyho. Prý je v klášteře, a vrátí se zítra.:-) Paty se musela pro sebe usmát.Byla št'astná,že ho konečně uvidí. I když šanci neměla (podle ní) žádnou……
Přijeli do Německa…autobus zastavil před Gymnichem. Holky byly št'astný ,že prožijou sladký měsíc na zámku s kluky , které milují.!!!!!
Angelo samozřejmě pomohl se zavazadly Mar . Jaký to galantník, říkala si Mar. To se jí na něm líbilo. Čím dál tím víc se do něj zamilovávala. Mar měla pokoj hned vedle Angela, a Paty měla vedle (zatím) prázdný pokoj . Byla večeře, Mar samozřejmě seděla vedle Angela , Kira nikde. Paty seděla mezi Johnem a Maite.Řeč samozřejmě nestála,kecalo se , smálo….když v tom vešla Kira. Všichni zmlkli, přestala zábava, protože Kiru nikdo z ellys neměl rád. Paty se na Marušku podívala ,že jí drží palce a je ochotna jí zachránit před ničemnou Kirou.
Kira jako první vrhla nenávistný pohled na Marušku, protože se s Angelem držela za ruku. A pak se ptala : Co to jako má znamenat, Angelo??? Angelo: "Víš Kiro, já se do Marušky zamiloval už na první pohled. My se milujeme , a rozumíme si ve všem. Třeba jí se můj zpěv líbí, není to skvělé???Tobě se můj zpěv nelíbí, děti jsi mít taky nechtěla, a tady Maruška má děti ráda, ty ne!!!! " Keira vrhne ještě jeden nenávistný pohled na Marušku , třískne s dveřmi a je klid. Kellyovi si oddychnou, že tu už nemusí mít takovou potvoru a taky Maruška se jim stejně jako Paty zamlouvá , tak jsou rádi ,že mají vedle sebe takové dvě sympatické holčiny .
Večer si jde samozřejmě Mar lehnout do pokoje za Angelem, tam spolu probírají jeho fotky z dětství a náramně se při tom smějí. Plánují, že se druhý den projedou všichni Kellys lodí. To je boží, další dobrodrůžo čeká na naše hrdinky………
Patricia je sama , ale zdá se , že jí to moc nevadí . Pomáhala Maite vařit a to byla sranda!!!! Na pizzu naplácali snad všechno , co bylo v ledničce a že tam toho bylo!! Večer ,m když si jde lehnout přemýšlí , jak proběhne její první setkání s Paddym, s klukem , kterého miluje. A s úsměvem na rtech usne.
Druhý den ráno jde Maruška s Angelem snídat. Vzájemně se krmí a to je sranda, protože jim to padá.:-) Paty je už od rána nervózní , a snad každých 5 minut chodí na záchod . Mar si najde chvíli i na svou nej. kámošku a uklidňuje ji co se dá : " Co se bojíš, vždyť seš hezká , podívej kolika klukům se líbíš tak se nenervuj!!! "
Jo to se naší milé Marušce řekne , ta si je se svým princem,ale co Paty???
Před obědem zazvoní zvonek !!!!!!!!!!!!!!
Ale né to je jen pošta!!!! Mar a Paty se na sebe usmějí .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 evulin evulin | E-mail | 19. srpna 2007 v 22:10 | Reagovat

a dál?Co bylo dál?

2 nadine nadine | E-mail | 20. srpna 2007 v 20:13 | Reagovat

to evulin:neboj dockas se pokracovani se uverejni nejdyl do dvou dnu

3 ajuška ajuška | E-mail | 21. srpna 2007 v 13:48 | Reagovat

neboj, už jsem poslala mishell pokračování

4 Luciusek Luciusek | E-mail | 22. srpna 2007 v 16:33 | Reagovat

Ahojky, jsem moc ráda, že tahle skvělá rodinka neupadla v zapomnění a že jsou na světě lidičky, co na ně pořád vzpomínají. Dnes jsem na tenhle blog narazila úplně náhodou a už tu zůstala. Ty příběhy jsou moc pěkné a už se těším na další pokračování. Taky mám doma něco v šuplíku, ale ještě nikdy mě nenapadlo to někde zveřejnit. Každopádně tu určitě nejsem naposledy.

5 ajuška ajuška | E-mail | 23. srpna 2007 v 15:30 | Reagovat

lidičky, nebojte, pokračování bude!!!!!!

6 nadine nadine | E-mail | 24. srpna 2007 v 21:12 | Reagovat

to luciusek:byla bych moc rada kdyby jsmi mi sve pribehy zaslala na email a ja bych je mohla zverejnit.puvodne byla stranka k tomuto ucelu delana,jsem rada ze si sem zavitala.mej se krasne

7 nadine nadine | E-mail | 24. srpna 2007 v 21:14 | Reagovat

to luciusek:bhyla bych moc rada kdyby jsi mi zaslala svuj pribeh ci pribehy na email a ja je mohla zverejnit.puvodne k tomuto byla nase stranka delana.jsem rada ze jsi sem zavitala.mej se krasne

8 Luciusek Luciusek | E-mail | 29. srpna 2007 v 7:08 | Reagovat

to nadine: achojky, tak já Ti zkusím něco poslat, ale nevím, kdy to stihnu, za týden totiž plachtím na svatební cestu, ale prvních pár kapitol snad zvládnu, ale slibte mi, že ty moje citové výlevy budete brát s rezervou, psala jsem to asi v šestnácti, takže když jsem to nedávno četla, mohla jsem se umlátit smíchy :))). Mám takový dojem, že jsem někde zřejmě na jiných stránkách četla, že jsi z Plzně, to by bylo fajn, já jsem totiž taky Plzeňačka.

9 nadine nadine | E-mail | 31. srpna 2007 v 13:45 | Reagovat

ahujik luciusiku:par tvych kapitol uz mam na emailu tak je sem co nejdrive dam.ty jsi plzenacka?ty jo dalsi super!a odkud presne ja jsem z doubravky

10 Luciusek Luciusek | E-mail | 31. srpna 2007 v 17:03 | Reagovat

Tak to je gól, to jsme sousedky, já jsem taky Doubravečanda, přesně Chmelová ulice, kousek od Svatého Jiří. A Ty?

11 Trishka Trishka | 6. května 2008 v 13:11 | Reagovat

No není to špatné. Uvidíme jak to bude pokračovat dál. Taky píšu příběhy už takovejch možná 17 let  a tohle se mi zatím začíná líbit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama